در آستانه فرارسیدن چهلمین روز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی / رفیع: برگزاری همایش ملی تئاتر سردار آسمانی

مدیر کل فرهنگی شهرداری تهران از برگزاری «همایش ملی تئاتر سردار آسمانی» در آستانه فرارسیدن چهلمین روز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی توسط اداره کل فرهنگی با مشارکت انجمن تئاتر دفاع مقدس و بنیاد روایت خبر داد.

ابوالفضل رفیع با اشاره به فرارسیدن ایام اربعین شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش و همچنین تقارن آن با پاسداشت چهل و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي بیان کرد: همایش ملی تئاتر سردار آسمانی که از دهم بهمن ماه در جوار مزار سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان با حضور هنرمندان آغاز به کار کرده است تا روز بیست و دوم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

رفیع در ادامه با بیان اینکه این همایش ملی مشتمل بر ۱۶ اثر نمایشی از ۱۲ استان کشور با محوریت زندگی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است، عنوان کرد: آثار تئاتر خیابانی در قالب این همایش در شهر تهران در مجموعه های تئاتر شهر،پلازای هفت تیر، پل طبیعت و همچنین مساجد محوری مناطق بیست و دوگانه در حال اجرا است.

مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران در پایان خاطر نشان کرد: ۷ نمایش خیابانی از سری نمایش های این همایش بر روی تماشاخانه سیار در میان خیل عظیم راهپیمایان روز ۲۲ بهمن ماه در خیابان انقلاب مقابل سینما سپیده اجرا خواهد داشت.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۴۶ کد خبر : 69002

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما