ترمیم و مرمت معابر شمال شرق تهران با پخش حدود ۱۳ هزار تن آسفالت

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه چهار تهران از بهسازی معابر محدوده این منطقه خبرداد و گفت: در شش ماهه دوم سال جاری معابر اصلی و فرعی منطقه چهار با پخش حدود ۱۳ هزار تن آسفالت مرمت شد.

” میکائیل علی پور” با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور سهولت در تردد خودروها و مناسب سازی مسیر های تردد عابران پیاده، معابراصلی منطقه همچون بزرگراه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی،خیابان های جشنواره، بنی هاشم، امین، الغدیر و… با پخش حدود ۱۳ هزار تن آسفالت تراش و روکش شد.
وی افزایش سطح کیفی آسفالت معابر را یکی از اهداف مهم منطقه چهار دانست و تصریح کرد: با اجرای زیر سازی مناسب و با کیفیت ومدیریت مطلوب هزینه ها، عملیات ترمیم آسفالت در قالب درزگیری آسفالت در معابر سطح منطقه اجرایی می شود.
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه چهار در ادامه به بهسازی مرمت بوستان های سطح منطقه اشاره کرد و افزود: احداث رمپ و همسطح سازی دریچه ، نصب آبخوری،نصب تابلو، مرمت کفپوش، حذف زواید فیزیکی، نصب آبخوری،…از اقداماتی است که در نیمه دوم سال جاری در بوستان های الغدیر، سینا، مجیدیه و بوستان خیابان کاشف و… اجرایی شد.
علیپور همچنین از ادامه عملیات مناسب سازی پیاده روها و حذف زوائد فیزیکی معابر محدوده منطقه تا پایان سالجاری خبرداد و گفت: در شش ماه دوم سالجاری خیابان خواجه عبداله حد فاصل خیابان شریعتی تا خیابان ابوذر به طول حدود ۵۰۰ متر مربع مناسب سازی شد و دیگر معابر که نیاز به مرمت دارند تا پایان سال اجرایی می شود.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۶:۵۴ کد خبر : 68919

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما