برگزاری جشنواره بانوی مهر و ماه در منطقه ۱۳

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۱۳ از برگزاری جشنواره بانوی مهر و ماه به مناسبت سالروز ولادت بانوی دو عالم حضرت زهرا(س) خبر داد.

سجاد سبحانی ، معاون امور فرهنگی و اجتماعی منطقه در خصوص برگزاری جشنواره بانوی مهر و ماه در منطقه گفت : شهروندان تا ۲۱ بهمن ماه فرصت دارند جهت شرکت در این جشنواره به خانه سلامت نزدیک ترین سرای محله سکونت خود مراجعه کنند .
وی با بیان اینکه مراسم اختتامیه این جشنواره مصادف با سالروز ولادت بانوی دو عالم حضرت زهرا(س) مورخ ۲۶ بهمن ماه ساعت ۱۴ الی ۱۷ در مجتمع کوثر برگزار می شود، افزود : در این جشنواره از ۲۲ بانوی مهربان همراه و سرپرست افراد دارای معلولیت تجلیل به عمل می آید.
معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۱۳ اظهار داشت: فرم های ارسالی شهروندان در دبیر خانه مرکزی به آدرس سی متری نیروی هوایی ، مسیل منوچهری، نبش فرعی ۳۳/۸ ، طبقه سوم دبیرخانه منطقه ای کانون های اجتماع محور سلامت بررسی و از هر منطقه یک بانوی مهربان همراه و سرپرست افراد دارای معلولیت انتخاب می شود

گفتنی است ، علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۹۶۰۳۹۵۰۹ تماس بگیرند و یا به پست الکترونیکی به آدرس applehealteh@yahoo.com ایمیل بزنند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۶:۵۰ کد خبر : 68916

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما