بازدید شهردار تهران از ۳ پروژه سازمان عمرانی مناطق

صبح امروز سه شنبه یکم بهمن ماه سال ۱۳۹۸، دکتر پیروز حناچی شهردار تهران از ۳ پروژه عمرانی در مناطق ۱۴، ۲۰ و۱۳ بازدید میدانی به عمل آورد.

دکتر حناچی در این بازدید که به اتفاق مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی، دکتر یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک، مهندس عبدالرضا گلپایگانی معاون معماری و شهرسازی، مهندس مجید غمخوار مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران و شهرداران مناطق مربوطه برگزار شد، ابتدا از پروژه احداث میدانگاه امیرکبیر در منطقه ۱۴ بازدید کرد و ضمن شرکت در مراسم امضای قرارداد تجمیع ۷۱ پلاک مربوط به این پروژه، از تبدیل عرصه روی پارکینگ طبقاتی امیرکبیر به یک فضای عمومی برای پیاده روی و تفریح شهروندان خبر داد.
شهردار تهران در ادامه این بازدید میدانی در کارگاه پروژه احداث مرکز همایش های رازی در منطقه ۲۰ حضور یافت و ضمن پایش اقدامات انجام شده به منظور تکمیل این پروژه عمرانی، در جریان برنامه زمان بندی تکمیل و آماده سازی آن قرار گرفت.
بررسی میدانی آخرین وضعیت پروژه احداث پایانه جدید شرق، پایان بخش بازدید میدانی شهردار تهران بود. دکتر پیروز حناچی با بیان آنکه بازدید از این پایانه با هدف تعیین تکلیف آن صورت پذیرفته است، از بررسی ایده هایی در این زمینه خبر داد. لازم به ذکر است سازمان عمرانی مناطق مجری هر ۳ پروژه ای است که امروز توسط شهردار تهران مورد بازدید قرار گرفت

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۷ کد خبر : 67740

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما