سایت های برف روبی منطقه چهار تهران به ادوات زمستانه تجهیز شدند

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار تهران از تجهیز سایت های برف روبی به تجهیزات زمستانه خبر داد و گفت: از ابتدای فصل زمستان تا به امروز ۱۰ سایت برف روبی منطقه چهار آماده خدمات رسانی به شهروندان است.

“حمیدرضا فرخی” با اعلام این خبر افزود: با توجه به پیش بینی های صورت گرفته درخصوص بارش برف در هفته جاری و جلوگیری از لغزندگی و آبگرفتگی معابر و به منظور خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به شهروندان، سایت های برف روبی نواحی ۹ گانه تجهیز و در آماده باش کامل قرار گرفتند.
وی با بیان اینکه ، تردد آسان و بدون خطر، روانسازی ترافیک و جلوگیری از مشکلات همشهریان از اولویت های مدیریت شهری تمامی فصول سال به حساب می آید، گفت: تمامی تمهیدات لازم و کافی در این خصوص اندیشیده و ۱۰ ایستگاه برف روبی در سطح نواحی نه گانه آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند.
فرخی خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از تبدیل برکات آسمانی به بحران های زمستانی، ۲۱ ماشین آلات تخصصی برف روبی، ۳۲۰ نیروی انسانی، حدود ۷۰۰ تن شن و حدود ۷۰ تن نمک کیسه ای برای آزادسازی معابر مورد استفاده قرار گرفته است.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه چهار در پایان گفت: بازبینی و سرکشی از معابر قبل، حین و بعد از بارندگی ها به صورت فعال انجام گرفته و تلاش می شود از هرگونه لغزندگی در معابر جلوگیری شود.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۵ کد خبر : 67229

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما