سخنگوی شورای شهر در بازدید از میدان میوه و تره بار جلال آل احمد: میادین میوه و تره بار در شرایط دشوار اقتصادی به کمک مردم آمده‌اند

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از میدان میوه و تره بار جلال آل احمد که پیش از ظهر روز جمعه صورت پذیرفت، از نزدیک در جریان چگونگی خدمات رسانی میادین میوه و تره بار به شهروندان قرار گرفت و با تعدادی از مراجعه کنندگان به این میدان گفت‌وگو کرد.

علی اعطا ضمن قدردانی از خدمات سازمان مدیریت میادین به مردم در میادین میوه و تره بار، تکریم شهروندان را از اصول شهروندمحوری دانست و گفت: احترام به شهروندان و مشتری‌مداری از اصولی است که در میادین میوه و تره بار مورد توجه قرار گرفته است.
نماینده مردم در شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم ارتقای کیفی و کمّی خدمات میادین میوه و تره بار برای خدمت رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان، افزود: میادین میوه و تره بار در شرایط دشوار اقتصادی که کشور با آن رو به رو است به کمک مردم آمده‌اند.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در جریان این بازدید با اشاره به افزایش قابل توجه تعداد مراجعه کنندگان به میادین میوه و تره بار به ویژه از هفته آخر آبان به بعد، اظهار کرد: میادین میوه و تره بار از نقش انکارناپذیری در تعدیل قیمت‌ها در سطح شهر و تثبیت نرخ‌ها در بازار برخوردار هستند و یکی از دلایل استقبال روزافزون شهروندان از این مراکز نیز همین موضوع است.
سید سعید راد با اعلام اینکه میادین میوه و تره بار، کمک حال خانواده‌ها هستند و شهروندان با مراجعه به این مراکز می‌توانند مایحتاج روزانه و هفتگی خود را با قیمت‌های به مراتب پایین‌تر از سطح شهر تامین کنند، تصریح کرد: تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا با کاهش هزینه سبد خرید خانوارها، رضایتمندی شهروندانی را که برای تامین محصولات مورد نیاز خود به میادین میوه و تره بار مراجعه می‌کنند، جلب نماییم.
گفتنی است، نماینده مردم تهران در پارلمان شهری با حضور در بین شهروندان مراجعه کننده به میدان میوه وتره بار جلال آل احمد، ضمن آگاهی از درد دل‌های آنها در مورد شرایط سخت معیشتی، از نظرات آنها در مورد میادین میوه و تره بار و خدمات این مراکز نیز آشنا شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۱:۵۸ کد خبر : 64624

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما