آیین تنفیذ احکام طرح شهردار مدرسه برگزار شد

آیین تنفیذ احکام بیست و یکمین دوره طرح شهردار مدرسه با حضور جمعی از معاونان و مدیران شهرداری تهران امروز در برج میلاد برگزار شد. 

آیین تنفیذ احکام بیست و یکمین دوره طرح شهردار مدرسه با حضور الهام فخاری عضو شورای اسلامی شهر تهران، محمدرضا جوادی یگانه معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران، شینا انصاری مدیر کل محیط زیست شهرداری تهران و جمعی از مدیران شهری در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

شهرداران مدرسه زبان گویا شهر هستند

الهام فخاری در آیین تنفیذ احکام  بیست و یکمین طرح شهردار مدرسه اظهار کرد: به همه شهرداران مدرسه تبریک می گویم و افتخار می کنم همشهری و همکار شما هستیم.

وی افزود: بعضی از شما شهرداران مدارس به همکاری با لایه های دیگر جامعه تاکید کردید و اهداف خوب و خودباوری دارید که این موضوع برای مدیریت شهری نشانه های امید بخش  است.

فخاری ادامه داد: ما در مدیریت شهری تهران باید شنونده های خوبی برای تحرک شما باشیم.

وی تصریح کرد: شما آینده تهران هستید و این برای ما امید بخش است که از سختی های پیش رو کنار نکشیم؛ شهر با شما جوانان زنده است.

فخاری اظهار داشت: شما از امروز نقش دیگری دارید و در معرض آزمون و خطا قرار دارید که  مدیریت را تجربه  خواهید کرد و من مطمئن هستم که موفق هستید.

وی گفت: امیدوارم آزادی و استقلال طلبی شما برای همه ما درس خوبی باشد و به ما کمک کند برای ساختن فردای بهتر شهر تهران تلاش کنیم.

فخاری گفت: شهرداران مدرسه زبان گویای شهر هستند و من به این موضوع افتخار می کنم.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۲ کد خبر : 64602

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما