در آستانه فصل سرما؛ ایمنی نقاط بی دفاع شمال شرق تهران افزایش می یابد

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار از بهبود سیستم روشنایی پل های سواره رو، عابر و بوستان های منطقه خبر داد و گفت: ایمنی نقاط بی دفاع شمال شرق تهران با بهبود سیستم های روشنایی افزایش می یابد.

“حمیدرضا فرخی” با اعلام این خبر و با بیان اینکه افزایش ایمنی نقاط بی دفاع شهری، بستر بزهکاری را در معابر شهری کاهش خواهد داد؛ گفت: در آستانه آغاز فصل سرما و کوتاه شدن ساعات روز و به منظور رفاه و امنیت هرچه بیشتر شهروندان، روشنایی زیرگذر پل های سواره رو، پل های عابر و بوستان های منطقه چهار در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شد.
وی افزود: از این رو ۱۵ پل سواره رو در محورهای اصلی و بزرگراه ها و بوستان های سطح منطقه از جمله بوستان الغدیر، پلیس، ساحل، تولد، یاس فاطمی، صدف و … بازدید و رفع عیب شد.
فرخی تعمیر و بهسازی پل های عابر مکانیزه را از دیگر اقدامات سال جاری عنوان کرد و گفت: با توجه به برودت هوا و تاثیر آن در عملکرد مناسب پل های عابر مکانیزه، رفع عیب و مشکلات پل های مکانیزه در دستور کار قرار گرفت.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه در پایان تاکید کرد: حذف زواید فیزیکی و ایمن سازی پیاده روها از دیگر اقدامات پیش بینی شده در چهار ماهه پایانی سال جاری است.

روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ تهران

شماره تماس: ۷۷۸۰۳۰۱۰

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۴۵ کد خبر : 63027

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما