بازدید میدانی شهردار ناحیه۴ از محله فاطمی

عبدالرضا داودی شهردار ناحیه ۴ به همراه معاون و دبیرشورایاری محله و مدیران ادارات از محدوده محله فاطمی بازدید و مشکلات عمرانی، ترافيکی، فرهنگی و اجتماعی و خدمات شهری محله را بررسی کردند.

داودی با اعلام اين خبر گفت: در این بازدید ها موضوعات و مشکلات شهری در حوزه های خدمات شهری، عمرانی، ترافيکی و شهرسازی به مرحله اجرا درمی آید.

این مقام مسئول اضافه کرد: لکه گيری آسفالت و نوارهای حفاری، مرمت جداول، رفع مشکلات فنی انهار، بهسازی پياده روها، همسطح سازی دريچه ها و درزگيری آسفالت از مواردی است که بررسی و درصدد رفع آن هستیم.

وی با اشاره به اقدامات ترافيکی گفت: ساماندهی تمامی تابلوهای ترافيکی و اسامی معابر، حذف زوائد فيزيکی، تعويض استوانه ها و مرمت نيوجرسی ها، مرمت سرپناه ايستگاه های اتوبوس نیز از جمله موضوعات مهم در حوزه حمل و نقل و ترافيک است.

شهردار ناحیه ۴ ساماندهی فضاهای بی دفاع شهری را از دیگر موضوعات کلی و مهم عنوان کرد و گفت: رفع آسيب های اجتماعی ناشی از فضاهای بی دفاع شهری و افزايش امنيت تردد شهروندان در اين فضاها، ديدار با خانواده شهدا و دلجويی از نيازمندان و مستمندان و حمايت از مساجد از ديگر اقدامات است.

 

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۳۸ کد خبر : 63020

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما