عملیات مناسب سازی ۱۸ معبر و ۶ ساختمان شهرداری تهران تا روز جهانی معلولان به اتمام می رسد

دکتر “زهرا نژادبهرام” عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، خواستار تلاش همه جانبه معاونان فنی و عمرانی مناطق در جهت مناسب سازی معابر و افزایش قابلیت دسترس‌پذیری فضاهای شهری برای شهروندان کم‌توان جسمی شد.

دکتر نژادبهرام که در نشست معاونان فنی و عمرانی مناطق ۲۲گانه سخن می گفت، با تاکید بر اینکه مناسب سازی معابر یکی از ضرورت های اساسی بهبود کیفیت زندگی در پایتخت است، یادآور شد: حذف موانع فیزیکی از مسیر پیاده روها و تسهیل امکان پیاده روی در شهر نه تنها برای معلولان و جانبازان بلکه برای سالمندان، کودکان و مادران نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی تلاش در جهت مناسب سازی معابر و همچنین تامین پارکینگ های محلی به ویژه در بافت فرسوده پایتخت را از ماموریت های مهم معاونان فنی و عمرانی مناطق برشمرد و با تاکید بر لزوم برگزاری منظم جلسات ستادهای مناسب سازی معابر در مناطق با حضور گروه های ذینفع تاکید کرد: تعهدات مدیریت شهری در زمینه مناسب سازی ۲ محور، ۴ ساختمان و ۲ بوستان در هر یک از مناطق ۲۲گانه می بایست تا پایان سال جاری عملیاتی شود.

به گفته عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، عملیات مناسب سازی ۱۸ معبر و ۶ ساختمان شهرداری تهران تا دوازدهم آذرماه (روز جهانی معلولان) به اتمام خواهد رسید.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۹ کد خبر : 62986

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما