اقدامات سازمان مدیریت پسماند در مسير راهپيمايی جا ماندگان اربعين حسيني

دکتر صدرالدین علیپور، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از نظافت، پاکسازی، رفت و روب، شست و شوی و جمع آوری پسماندهای رها شده در معابر و خیابان ها قبل، حین و بعد از مراسم راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی با مشارکت مناطق ۲۲ گانه خبر داد.

در حاشیه مراسم روز گذشته دکتر علیپورضمن حضور در مراسم راهپیمایی در خصوص اقدامات این سازمان گفت:  سازمان مدیریتپسماند ۵۰۰ مخزن ۲۴۰ لیتری، دو تنکیسه زباله و دو هزار کارتن پلاست به همراه ۴۵۰ نیروی انسانی و ۲۰۰ دستگاه ماشین آلات به عنوان پشتیبان مناطق معیناعزام و با مشارکت مناطق نسبت به پاکسازی و رفت و روب کل خیابان ها در کمترین زمان اقدام کرد.

علیپور با اشاره به هماهنگی و برنامه ریزی های  انجام شده توسط اين سازمان  و آماده باش کليه پرسنل و تجهيزات خدمات شهري از روز قبل مراسم راهپيمايي اربعين حسيني در تهران گفت: این سازمان با استقرار پايگاهی جنب ساختمان معاونت امور خودرویی و خدمات شهری از راهپیمایان پذیرایی کرد.

علیپور به حضوربعضی از  شهرداران از جمله  مناطق ۱۵ و ۱۶ و همچنین حضور مصطفی کاظمی، مدیرکل دفتر شهردار ومجتبی یزدانی،معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ایستگاه اطلاع رسانی و صلواتی سازمان مدیریت پسماند اشاره کرده و افزود: در این روز سازمان با تمام امکانات خود به منظور پشتیبانی از مناطق معین حضور داشته است.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند در انتها از تعامل و همکاری مطلوب شهروندان با این سازمان اظهار خشنودی کرد و گفت: در این مراسم پاکبانان  و نیروهای خدمات شهری از ساعات اولیه صبح در  مسیر مراسم راهپيمايي اربعين حضرت سيدالشهدا (ع)  حضور داشتند و ضمن برقراری تمهیدات لازم در روزهای پیشین مراسم پس از پایان برنامه  و بازگشت شهروندان محترم ، خيابان ها و معابر را پاکسازي و نظافت کردند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۹ کد خبر : 61396

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما