عرضه انواع محصولات منجمد نیمه آماده در میادین میوه وتره بار

در راستای تنوع بخشی به خدمات میادین میوه و تره بار و پاسخگویی به نیازهای شمار بیشتری از شهروندان، انواع محصولات منجمد نیمه آماده با قیمت‌های به مراتب پایین‌تر از سطح شهر در این مراکز خدماتی عرضه می‌شود.

از جمله محصولاتی که در این راستا در میادین میوه وتره بار ارائه می‌شود، بِیبی کورن (بچه بلال) با قیمت هر کیلوگرم ۸ هزار تومان، انواع سبزی منجمد به قیمت هر کیلوگرم ۶۵۰۰ تومان و آلبالوی با هسته و بی هسته به قیمت هر کیلوگرم ۱۵ و ۲۱ هزار تومان است.

بر اساس این گزارش، بادمجان کبابی با قیمت هر کیلوگرم ۵۵۰۰ تومان، باقلای دان شده (باقلا قاتق) با قیمت هر کیلوگرم ۱۱ هزار تومان و بامیه با قیمت هر کیلوگرم ۱۰ هزار تومان از جمله محصولات عرضه شده در میادین میوه و تره بار است، ضمن اینکه بلال با غلاف به قیمت هر کیلوگرم ۶ هزار تومان، ذرت شیرین به قیمت هر کیلوگرم ۱۴ هزار تومان و پیاز و سیب زمینی خرد شده (خلالی و نگینی) به قیمت هر کیلوگرم ۴ و ۸ هزار تومان به فروش می‌رسد.
این گزارش می‌افزاید، در میادین میوه و تره بار قیمت هر کیلوگرم تره فرنگی خرد شده ۵ هزار تومان، هر کیلوگرم توت فرنگی ۱۱ هزار تومان و هر کیلوگرم سبزیجات مخلوط (شامل نخود، ذرت و هویج) ۱۳۵۰۰ تومان است و سیر حبه‌ای هر کیلوگرم ۱۰ هزار تومان، غوره هر کیلوگرم ۷ هزار تومان و فلفل دلمه‌ای سبز و فرنگی هر کیلوگرم ۵ و ۷ هزار تومان نرخ‌گذاری شده‌اند.
قیمت دیگر محصولات منجمد نیمه آماده که در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شوند، کرفس خرد شده هر کیلوگرم ۵ هزار تومان، کنگر بخارپز شده هر کیلوگرم ۱۵ هزار تومان، گل کلم خرد شده هر کیلوگرم ۵ هزار تومان، لپه باقلای زرد هر کیلوگرم ۷ هزار تومان، لپه باقلای‌ سبز هر کیلوگرم ۳۲ هزار تومان، لوبیا سبز خرد شده هر کیلوگرم ۶ هزار تومان، نخود فرنگی هر کیلوگرم ۱۴۵۰۰ تومان و هویج خرد شده هر کیلوگرم ۵ هزار تومان است.
گفتنی است، سایر محصولات منجمد نیمه آماده بسته بندی شرکتی دارای قیمت مصرف کننده با ۱۲ درصد تخفیف در میادین میوه و تره بار به فروش می‌رسند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۹ کد خبر : 61382

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما