شهردار منطقه چهار خبر داد: تداوم ارایه خدمات شهرداری منطقه چهار در مرز چذابه تا پایان مهرماه/جمع آوری بیش از ۴۶۰ تن زباله از پایانه مرزی چزابه

شهردار منطقه ۴ تهران از تداوم ارایه خدمات به زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: خادمین شهرداری منطقه چهار تا سه روز پس از اربعین حسینی در پایانه مرزی چذابه آماده خدمت رسانی به زائران هستند.

“محمد محمددوست” با اعلام این خبر گفت: به منظور ارایه خدمات بهینه به زائران اربعین حسینی، خدمات شهرداری منطقه چهار تهران تا سه روز پس از اربعین تا زمان بازگشت زائران به صورت شبانه روزی در مرز چذابه تداوم دارد .
وی با اشاره به حضور کم نظیر زائران اربعین حسینی درمرز چذابه گفت: از ابتدای مهر ماه و همزمان با عبور نخستین گروه از زائران اربعین حسینی از پایانه مرزی چذابه، خدمات شهرداری منطقه چهار به ۳۳۸ هزار نفر از زائران در فضای ۱۲ هکتاری این پایانه آغاز شد.
“محمددوست” با اشاره به اقدامات شهرداری منطقه چهار در مدت حضور ۲۰ روزه در پایانه مرزی چزابه گفت: با آغاز فعالیت بیش از ۴۵۰ موکب در محدوده مرز چذابه، از دهم مهر ماه تا کنون ۴۶۰ تن زباله از مسیر تردد زائران در محدوده پایانه چذابه جمع آوری شده است .
وی تصریح کرد: احداث، بازسازی و نگهداری ۱۹۰ چشمه سرویس بهداشتی ثابت و سیار در مسیر راهپیمایی زائران از دیگر اقدامات منطقه چهار در پایانه مرزی چذابه است.
شهردار منطقه ۴ افزود: به منظور افزایش بهداشت عمومی زائران، تخلیه زباله های۳۰ مخزن مکانیزه در فضای ۱۲ هکتاری پایانه مرزی چذابه به همراه رفت و روب و پاکسازی محل تردد زوار از طریق ۱۰۰ نیروی خدماتی به صورت شبانه روزی تا پایان مهر ماه ادامه دارد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۸ کد خبر : 61323

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما