قیمت انواع میوه کاهش می‌یابد

شهردار شب تهران، شب گذشته از پاکسازی نهایی مسیر ۱۷ کیلومتری پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی (ع) بازدید کرد و گفت: با اهتمام مدیریت شهری و تلاش بی وقفه نیروهای خدمات شهری، مسیر ۱۷ کیلومتری پیاده روی جاماندگان اربعین که روز گذشته میزبان انبوه عاشقان سرور و سالار شهیدان بود، ساعاتی بعد از مراسم پیاده روی به صورت کامل پاکسازی شد.

سید سعید راد با اشاره به اینکه در آماده‌سازی و پاکسازی مسیرهای پنج‌گانه پیاده روی جاماندگان، شهرداری‌های اغلب مناطق و نیروهای خدماتی آنها مشارکت داشتند، افزود: در محور میدان امام حسین (ع) تا شهر ری، نیروهای مناطق ۷، ۱۲، ۱۶ و ۲۰ بیشترین تلاش را برای پاکسازی مسیر در کمترین زمان ممکن به عمل آوردند.
وی که در بازدید میدانی خود، روند توزیع میوه در میدان مرکزی میوه و تره بار که بخش اعظم آن در ساعات شب انجام می‌شود را مورد سرکشی قرار داد و ضمن گفت‌وگو با فروشندگان و خریداران این مرکز عمده‌فروشی میوه، از نظرات آنها درباره وضعیت بازار خرید و فروش عمده انواع میوه و محصولات فرنگی مطلع شد.
راد با بیان اینکه امسال با توجه به وضعیت مناسب اقلیمی و بارندگی‌های فراوان، خوشبختانه شاهد فراوانی فرآورده‌های کشاورزی در سطح کشور هستیم، تصریح کرد: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته از سوی مراجع مربوطه در خصوص افزایش ۲۰ درصدی تولید، انتظار می‌رود شاهد کاهش قیمت‌ انواع میوه باشیم.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را به عمل آورده‌ایم تا با متعادل نگه داشتن قیمت‌ها، نسبت به عرضه انواع میوه و محصولات فرنگی در میادین میوه و تره بار و حفظ این فرآورده‌های سالم و مغذی در سبد خرید خانواده‌ها اقدام کنیم و بر همین اساس، در حال حاضر قیمت میوه در این مراکز به طور متوسط ۴۶ درصد از میانگین قیمت‌های سطح شهر ارزان‌تر است.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۹ کد خبر : 61290

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما