فعالیت بیش از ۱۰۰ نیرو در قربانگاه منطقه ۵ برای عرضه دام بهداشتی و ذبح سالم

ذبح بهداشتی دام در قربانگاه منطقه ۵ ، محلی مطمئن برای تهیه گوشت مذبوح شهروندان با نرخ مصوب شده است.

به گزارش پیام فوری، فریدون حیدری شهردار منطقه با تبریک عید سعید قربان، به شهروندان اطمینان خاطر داد تا با خیال آسوده به این مرکز مراجعه کرده و از خدمات بهره بگیرند.

مانی جعفریان معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه نیز اعلام کرد بالغ بر ۱۰۰ نیرو در غرف عرضه و ذبح اسلامی در قربانگاه فعال هستند و تلاش بر این است تا خدمات به شیوه مطلوبی ارائه شود.

وی به ایستگاه پذیرایی از شهروندان ، محل استقرار دامپزشکان ،تعبیه محل انتظار مراجعان ، غرفه دامپزشکان ، تجهیز سیستم عابر بانک ، تهویه ، شستشوی مداوم و سیستم جمع آوری زباله اشاره کرد و گفت در کنار این فعالیت ها غرف محیط زیست، فرهنگی ، مرکز تحقیقات ، آموزش و مشاوره گل و گیاه و بازیافت برای ارتقای فرهنگی شهروندان فعال هستند.

یکی از مراجعین در گفتگو با خبرنگار منطقه درباره شیوه خدمت رسانی قربانگاه منطقه ۵ گفت : با مراجعه به قربانگاه خیالمان راحت است که دام بهداشتی با نرخ مصوب تهیه می کنیم و ابراز داشت فعالیت های شهرداری در این خصوص ارزشمند است .

قربانگاه مسقف منطقه ۵ ، در فضایی به ممساحت ۲۵۰۰ متر مربع و ۳۵۰۰ مترمربع پارکینگ در قالب ۱۳ آغل و ۴ ورودی دام در اتوبان حکیم غرب به شرق نرسیده به شهر سنگ از روز بیستم مردادماه تا آخرین ساعات روز عید قربان به شهروندان خدمت رسانی می کند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۹ کد خبر : 45150

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما