به مناسبت عيد قربان در منطقه۹ انجام شد؛ راه اندازي مركز عرضه بهداشتي دام زنده

شهرداري منطقه۹ در آستانه فرا رسيدن عيد قربان، نسبت به برپایی مركز عرضه بهداشتي دام زنده در بوستان شهيد خوش لفظ اقدام كرد.

رضا مددي سرپرست معاونت خدمات شهري و محيط زيست منطقه۹ با اعلام این خبر گفت: ايجاد اين مركز با هدف رفاه شهروندان در دسترسي به دام بهداشتي در دستور كار قرار گرفت.
وی افزود: در اين مركز دام زنده با نظارت دامپزشك و پس از انجام معاينات لازم به شهروندان عرضه مي شود که شهروندان منطقه می توانند نذورات خود را از اين جايگاه خريداري كنند.
سرپرست معاونت خدمات شهري و محيط زيست منطقه۹ عنوان کرد: اين مركز به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع در بوستان شهید خوش لفظ واقع در خيابان ۴۵ متري زرند تقاطع خيابان واشقاني فراهاني ساخته شده است كه افزون بر غرفه هاي فروش دام مجاز از محل قربانگاه و پذيرايي برخوردار است.
به گفته مددی گوشت دام خريداري شده پس از ذبح به صورت بسته بندي و آماده براي پخش در اختيار خريداران قرار مي گيرد.
سرپرست معاونت خدمات شهري و محيط زيست منطقه۹ اذعان داشت: اداره خدمات شهري و ساماندهي اقدامات لازم را براي آماده سازي محدوده اطراف قربانگاه اعم از پاكسازي، رفت و روب، شستشوي معابر، انهار وجداول را در دست اجراء دارد و همچنين براي استقرار نيروهاي شهربان و حريم بان به لحاظ آماده باش كامل و جلوگيري از فروش هرگونه دام غير مجاز در سطح محدوده نيز هماهنگي و برنامه ريزي هاي لازم صورت گرفته است.
وی در خاتمه اظهار کرد: اداره زيبا سازي مسئوليت تبليغات محيطي در سطح شهر و به خصوص اطراف جايگاه عرضه بهداشتي دام را بر عهده دارد و به منظور رفاه حال شهروندان هماهنگي هاي لازم با سازمان آتش نشاني و اورژانس تهران به عمل آمده است

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۶:۳۸ کد خبر : 45113

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما