آیین تکریم و معارفه شهردار منطقه ۵ برگزارشد

مراسم تکریم و معارفه شهردار منطقه ۵ در سالن شهدای مدافع حرم منطقه با حضور رستمی معاون هماهنگی و امورمناطق شهرداری تهران ، معاونان ، شهرداران نواحی هفت گانه و مدیران برگزار شد.

به گزارش پیام فوری ، در این مراسم رستمی معاون هماهنگی و امورمناطق شهرداری تهران ضمن قدردانی از تلاش های بی وقفه و پیگیرانه رجبعلی خسرو آبادی شهردار پیشین منطقه ۵ به عنوان نیروی با تجربه در ابعاد مختلف مدیریتی و اجرایی گفت: از سیاست های شهرداری تهران ، مشارکت شهروندان در اداره شهر بوده و باید با حفظ کرامت ذاتی بیشتر در کنار مردم باشیم .
وی با اشاره به این که منطقه ۵ از پتانسیل ویژه ای برخورداراست افزود : به جز تکیه بر شهرسازی، درآمد زایی در دیگر محورها از اولویت های شهرداری تهران است.
در این مراسم رجبعلی خسرو آبادی شهردار سابق منطقه ۵ از همه همکاران و شورایارانی که در مدت مسئولیتش همکاری صمیمانه داشتند قدردانی کرد.
فریدون حیدری شهردار منصوب شده منطقه ۵ نیز در این مراسم ، بر اجرای برنامه ها وسیاست های شهرداری تهران در منطقه تاکید کرد و خدمت به شهروندان را مایه خرسندی دانست و افزود: امید است کارکنان با علاقه مندی هر چه بیشتربرای جلب رضایت شهروندان تلاش کنند.

وی گفت : برای اجرای فعالیت ها از تاثیر شورا یاری در ارتباط با شهروندان کمک گرفته و در نظر داریم با کمترین هزینه شهرداری منطقه را اداره کنیم.

فریدون حیدری پیش از این در جایگاه های مدیریتی شهرداری تهران خدمت کرده است.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۰ کد خبر : 30613

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما