بوستان های شمال شرق تهران محور برنامه های اوقات فراغت شهروندان/شور و نشاط تابستانه در بوستانهای منطقه چهار

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار از اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت شهروندان با برگزاری ویژه برنامه های متنوع در بوستان های منطقه خبر داد.

به گزارش پیام فوری ؛ “معصومه سادات عمارتی” با بیان این خبر افزود: طرح غنی سازی اوقات فراغت شهروندان در رده های مختلف سنی بویژه کودکان ، نوجوانان و جوانان با برگزاری ویژه برنامه ها و فعالیت های متنوع از ابتدای تیرماه در سه سطح فرامنطقه ای ، منطقه ای و محلی برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزشی در سرای محلات ، مساجد و مدارس منتخب سطح منطقه برگزار می شود، افزود: این کلاسها در رشته های علمی، هنری ، ورزشی همزمان با برگزاری اردوهای آموزشی و تفریحی ویژه دانش آموزان برپا می شود.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار از برپایی استیج اوقات فراغت با اجرای برنامه های شاد و مفرح در سه سطح خبر داد و گفت: بوستان پلیس به عنوان بزرگترین بوستان منطقه در سطح فرامنطقه ای میزبان شهروندان خواهد بود و در سطح منطقه ای یکی از بوستان های بزرگ منطقه و همچنین در سطح محلی یکی از بوستان محلات بیست گانه در نظر گرفته شده است.
عمارتی از جمله برنامه های قابل اجرا در این استیج ها موسیقی زنده ، استندآپ کمدی ، برگزاری مسابقات و سخنرانی درخصوص موضوعات آموزش های شهروندی ، آپارتمان نشینی و موضوعات و مباحث شهرنشینی ، دعوت از چهره های مشهور هنری و ادبی و استقرار بازی های ورزشی و سرگرمی در محوطه استیج و همچنین دایر نمودن غرفه های صنایع دستی و هنری برشمرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۰ کد خبر : 29791

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای شما