گسترش شرکت‌های اقماری، کار دست “اویارحسین” داد

رضایت نه چندان کامل سهامداران از مدیر عامل بیمه پارسیان، زمزمه تغییر وی را بر سر زبان‌ها انداخته است.

به گزارش پیام فوری، احتمال تغییر هادی اویار حسین، مدیرعامل شرکت بیمه پارسیان به دلیل برآورده نکردن مطالبات سهامداران در حال افزایش است.
وی در حال حاضر به عنوان نائب رئیس هیات مدیره و به نمایندگی از شرکت تام ایران خودرو به شرکت گسترش سرمايه‌گذاري ايران خودرو پیوسته است. او عضو هیات مدیره موظف و مدیرعامل شرکت بیمه پارسیان هم هست.
وی نتوانست عملکرد درخور توجهی در بیمه پارسیان از خود ارائه کند و بیشتر با گسترش شرکت‌های فرعی و اقماری ساختار سازمانی بیمه پارسیان را بزرگ‌تر کرد.
جدایی اویارحسین از بیمه پارسیان اگر با تعطیلی شرکت‌های اقماری بیمه پارسیان که کار صدور و خسارت را انجام می‌دهند، در موازات هم انجام گیرد، می‌تواند به سودآوری بیمه پارسیان کمک فراوانی نماید، چرا که صدور و خسارت کار شعب و کارکنان بیمه پارسیان است، نه کار شرکت‌های اقماری !
اویارحسین برخی از سمت‌های مدیریتی شرکت‌های اقماری بیمه پارسیان از جمله ریاست هیات مدیره و عضویت در هیات مدیره را نیز در اختیار خود گرفته است .
به نظر می‌رسد گسترش شرکت‌های اقماری در بیمه پارسیان کار دست اویارحسین داده و به زودی نتیجه این اقدام در تغییر مدیریت ارشد این شرکت خود را نشان خواهد داد

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۱ کد خبر : 22611

مطالب پیشنهادی

نظر شما

صدای مردم

شما می توانید نظرات خود را با پیام فوری در میان بگذارید

ارسال نظر شما